Tylko sprawdzone oferty!

O nas

Portal turystyczny MARKETPODRÓŻY.PL

... stworzyliśmy z myślą o ludziach kochających podróże. Posiadamy największą bazę ofert last minute i first minute. Oferujemy wyjazdy do ponad 150 krajów z możliwością rezerwacji on-line a Nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać idealne miejsce na swoje wymarzone wakacje.

 

Nasz portal współpracuje z renomowanymi i sprawdzonymi touroperatorami, zapewniając udany wypoczynek. Każdy Organizator posiada zezwolenia, licencje i ubezpieczenia, niezbędne do prowadzenia działalności turystycznej. Gwarantuje to bezpieczne i udane wakacje. Możemy zaproponować oferty wakacji, wczasów, wycieczek, koloni i obozów młodzieżowych dla każdego, od tanich wyjazdów wypoczynkowych, przez podróże poślubne, aż po turystykę wykwalifikowaną i wyprawy egzotyczne. Market Podróży oferuje możliwość zarezerwania biletów tanich i regularnych lini lotniczych, rezerwacji hoteli, biletów promowych. Dodatkowo w naszym biurze jest możliwość wynajęcia samochodu, domków letniskowych w całej Europie, a także nabycia ubezpieczenia na czas podróży i nie tylko. Zimą zapraszamy na narty, free ski oraz sylwester.

 

Dla najbardziej wymagających turystów tworzymy imprezy “szyte na miarę”, zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Przygotowujemy również wyjazdy incentive, imprezy motywacyjne, a także umożliwiamy uczestnictwo w różnego rodzaju imprezach sportowych (skoki narciarskie, mecze piłkarskie i siatkarskie, czy też wyjazdy na Grand Prix Formuły 1).